ZBĘDNE KILOGRAMY….

Najnowsze badania medyczne mówią o tym, że w Polsce na otyłość i nadwagę cierpi 61% mężczyzn i 50% kobiet. Problem z utrzymaniem prawidłowej masy ciała rzutuje na zdrowie całego naszego organizmu: prowadzi do chronicznego zmęczenia, chorób serca, nadciśnienia, spadku energii i koncentracji, problemów ze stawami, cukrzycy. Przynajmniej każde z nas było raz w życiu na diecie, podejmowało wielokrotne próby odchudzania. Problem takiego odchudzania polegał na wielu wyrzeczeniach i ciężkiej pracy, a waga powracała ze zdwojoną siłą. To co proponuje centrum  PURE-MED to kompleksowe odchudzanie pod okiem specjalistów, autorski program i zadowolenie  pacjentów z rezultatów.

TERAPIA IMMU® 

To autorski program stworzony przez specjalistów  z naszego centrum. Jest odpowiedzią na potrzeby pacjentów z nadwagą i otyłością, oraz tych którzy mają problem z nawracającymi kilogramami. Terapia IMMU nastawiona jest na wykluczenie czynnika wywołującego nadwagę, otyłość, przewlekłe zmęczenie, problemy z układu pokarmowego. Przede wszystkim swój program opieramy na zbadaniu krwi pod względem nietolerancji pokarmowej w myśl zasady „Co dla jednego jest pokarmem, jest trucizną dla drugiego”.

To co wyróżnia odchudzanie w naszym gabinecie to kompleksowe działanie- w terapii łączymy poszczególne składowe: dieta, zbadanie nietolerancji pokarmowej na poziomie immunologicznym, trening personalny, wizyty kontrolne u dietetyka, hydrokolonoterapia, masaże połączone z elektrostymulacją mięśni

Centrum PURE-MED to pierwszy gabinet, który w terapii odchudzania wykorzystuje wszystkie metody pozwalające na trwałe pozbycie się kilogramów bez efektu jo-jo.

W terapii IMMU proponujemy państwu program, na który składa się:

  • Zbadanie nietolerancji pokarmowej na poziomie układu immunologicznego i przeciwciał IgG
  • Ustalenie indywidualnego programu żywieniowego miesięczną dietą eliminacjo- rotacyjną oraz dietą oczyszczającą
  • Wizyty u dietetyka, opieka dietetyczna: pierwsza wizyta wprowadzająca oraz dwie wizyty kontrolne
  • Trening personalny, ćwiczenia kondycyjne, opieka rehabilitacyjna 8 spotkań
  • Hydrokolonoterapia, oczyszczenie organizmu ze złóg i toksyn, oczyszczanie wątroby 8 wizyt
  • Intensywne godzinne masaże wspomagające proces odchudzania połączone z elektrostymulacją mięśni x8