20170720-_MG_6163

PURE-MED to nowoczesny gabinet medyczny skupiający się na zdrowym stylu życia i poprawie jego komfortu. Do grudnia 2015 roku swoją działalność przez wiele lat prowadziliśmy na Ursynowie. Dziś zapraszamy Państwa do naszej nowej siedziby na Warszawskim Mokotowie przy metrze Służew. To miejsce, gdzie w kameralnej atmosferze i w komfortowych warunkach zrealizujemy Państwa potrzeby z zakresu konsultacji dietetycznych i odchudzania, testów nietolerancji pokarmowej i alergii, rehabilitacji,  hydrokolonoterapii, fizykoterapii oraz masaży.

To co wyróżnia naszą placówkę, to kompleksowe działanie – nasz zespół to grono ściśle współpracujących ze sobą lekarzy specjalistów, dietetyków, rehabilitantów i pielęgniarek, a ich profesjonalizm gwarantuje maksymalne zadowolenie naszych Pacjentów.

  • DIETETYKA 

MGR ALICJA ZIEMKIEWICZ20170720-_MG_5977

Wykształcenie: Magister Wydziału Dietetyki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.W 2015 roku ukończyła „Kurs leczenia żywieniowego w warunkach szpitalnych i domowych” Polskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego i Polskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego Dzieci. Certyfikowany specjalista immunodiagnostyki nietolerancji pokarmowej z 2012 roku.

W naszym centrum: Udziela konsultacji dietetycznych Pacjentom dorosłym oraz Dzieciom, prowadzi Pacjentów z programu detoks, jest specjalistką w udzielaniu porad i rozpisywaniu diet pod kątem wyników testów nietolerancji pokarmowej.

Prywatnie: Instruktor jogi Polskiej Akademii Kultury i Sportu. Od 2010 roku czynnie praktykuje jogę wg metody Iyengara. Realizuje w praktyce swojej i swoich podopiecznych zasadę harmonijnego łączenia rozwoju ciała fizycznego i psychiki. Swoich pacjentów uczy holistycznego dbania o siebie.Wierzy, że każdy z nas ma moc, by leczyć i regenerować swoje ciało, umysł i duszę.

  • REHABILITACJA

MGR KATARZYNA JERZEŁKOWSKA- WAŚ20170720-_MG_5887

Wykształcenie: Magister Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego. Równocześnie w czasie studiów ukończyła dwuletnią szkołę masażu Medikon w Warszawie. W roku 2011 zakończyła studia podyplomowe z rehabilitacji sportowej. W latach 2011-2017  ukończyła kursy: koncepcji PNF, kinesiotaping, terapii powięzionej, punktów spustowych, terapii manualnej, rehabilitacji i opieki kobiet w ciąży, testów nietolerancji pokarmowej.

W naszym centrum: Specjalizuje się w rehabilitacji ortopedycznej Pacjentów po zabiegach operacyjnych w obrębie stawu skokowego, kolanowego, biodrowego, ramiennego i stawów kręgosłupa. Prowadzi rehabilitację przedoperacyjną, pooperacyjną, przeciwbólową, w kontuzjach sportowych. Wykonuje również zabiegi z zakresu fizykoterapii (fala uderzeniowa, pole magnetyczne, ultradźwięki, laser, elektroterapia) oraz masażu. Prowadzi Pacjentki w okresie ciąży i połogu. Udziela konsultacji fizjoterapeutycznych.

Prywatnie: Od 2007 roku międzynarodowa instruktorka kitesurfingu w federacji IKO. Jej ogromną pasją są podróże połączone z aktywnością fizyczną. Pływa na surfingu, windsurfingu, wake, kite, jeździ na nartach i snowboardzie, uprawia wspinaczkę wysokogórską. Na co dzień jeździ na ostrym kole, pływa, trenuje sztuki walki i gra na pianinie. Zwolenniczka zdrowego żywienia. Uważa, że aktywność fizyczna to podstawa walki z dolegliwościami bólowymi w obrębie narządu ruchu.

MGR MARIANNA OLĘDZKA

20170720-_MG_5846

Wykształcenie: Magister II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie w trakcie studiów doktoranckich w Zakładzie Rehabilitacji Klinicznej, w Katedrze i Klinice Ortopedii i Rehabilitacji w szpitalu Bródnowskim. Ukończyła kursy: PNF, terapia manualna wg IAOM: moduł I bark, moduł II obręcz barkowa i łokieć, równowaga mięśniowa, stabilizacja kręgosłupa i poszczególnych stawów, kończyna dolna- diagnostyka i elementy terapii.

W naszym centrum: Zajmuje się głównie fizjoterapią osób dorosłych po urazach sportowych, zabiegach ortopedycznych, rehabilitacją przedoperacyjną, bólami kręgosłupa, treningami medycznymi oraz wadami postawy u dzieci w wieku szkolnym. Wykonuje zabiegi z zakresu fizykoterapii i masażu. Udziela konsultacji fizjoterapeutycznych.