Zabieg z wykorzystaniem urządzenia Ultraformer 3 służy do uzyskania długotrwałego efektu liftingu ciała i twarzy, widocznego już po jednym zabiegu. Urządzenie wykorzystuję technologię HIFU (high intensity focused ultrasound), czyli zogniskowaną falę ultradźwiękową służącą do podgrzewania tkanek, takich jak skóra czy tłuszcz.
Podczas zabiegu, w wyniku wybiórczego oddziaływania na określony obszar, w skórze dochodzi do mikrouszkodzeń, które stymulują kolagen do odbudowy.Ultradźwięki emitowane przez Ultraformer są uznawane za przyszłość medycyny estetycznej, spełniają oczekiwania wielu Pacjentów cierpiących z powodu utraty jędrności skóry ciała i twarzy.
Niezwykła precyzja działania aż pięciu głowic o różnej głębokości sprawiają, że Ultraformer III jest pierwszym urządzeniem, dzięki któremu można przeprowadzać całkowicie nieinwazyjny, skuteczny i cieszący się długotrwałymi efektami lifting niemal każdego obszaru ciała.

Kto wykonuje zabieg?

W naszym Centrum zabieg wykonywany jest przez Macieja Waś, magistra fizjoterapii, który ostatnie lata specjalizował się w wykonywaniu zabiegów w Klinice Ambroziak. Obecnie współpracuje z klinikami w całej Polsce. Po więcej informacji zapraszamy Państwa na stronę www.maciejwas.pl/o-mnie/Waś


ClassysUltraformerIII-e1541461078605Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

-Stan zapalny w miejscu wykonywania zabiegu
-Zmiany skórne w miejscu wykonywania zabiegu
-Opryszczka w miejscu wykonywania zabiegu
-Ciąża
-Choroba nowotworowa.

Czy zabieg jest bolesny?

Zwykle zabieg nie wymaga żadnego znieczulenia. W przypadku braku przeciwwskazań  u osób bardzo wrażliwych możemy zastosować znieczulenie anestezjologiczne.