PURE-MED to nowoczesny gabinet medyczny skupiający się na zdrowym stylu życia i poprawie jego komfortu. Do grudnia 2015 roku swoją działalność przez wiele lat prowadziliśmy na Ursynowie. Dziś zapraszamy Państwa do naszej nowej siedziby na Warszawskim Mokotowie przy metrze Służew. To miejsce, gdzie w kameralnej atmosferze i w komfortowych warunkach zrealizujemy Państwa potrzeby z zakresu konsultacji dietetycznych i odchudzania, testów nietolerancji pokarmowej i alergii, rehabilitacji,  hydrokolonoterapii, fizykoterapii oraz masaży.

To co wyróżnia naszą placówkę, to kompleksowe działanie – nasz zespół to grono ściśle współpracujących ze sobą lekarzy specjalistów, dietetyków, rehabilitantów i pielęgniarek, a ich profesjonalizm gwarantuje maksymalne zadowolenie naszych Pacjentów.

Recepcja

NASZ ZESPÓŁ

Personel pracujący w PURE-MED to grono wykwalifikowanych specjalistów medycznych składających się z lekarzy, dietetyków, rehabilitantów i pielęgniarek. To przede wszystkim ludzie z pasjami, w pełni oddani swojej pracy. Dużym zaangażowaniem i chęcią niesienia pomocy swoim pacjentom stwarzają niepowtarzalną atmosferę panującą w naszym centrum. Profesjonalizm naszego zespołu wiąże się nie tylko z doświadczeniem w pracy zawodowej, ale również z miłością do wykonywanego zawodu.